Domowe flower boxy – jak je zorganizować?

Kwiaty w pudełku są doskonałym dodatkiem dekoracyjnym do domu, ponieważ mogą natychmiastowo wnieść kolor i styl – zarówno do pomieszczeń wewnętrznych, jak i zewnątrz. Dają ci możliwość stworzenia niesamowitej ozdoby w domu. Możesz dzisiaj z łatwością zamówić pudełka kwiatowe w internecie albo też zrobić je samemu.

 

Flower box – jak zrobić swój własny?

Decydując się na dodanie pudełka z kwiatami do domu lub ogrodu, ważne jest, aby wybierać rośliny i kwiaty, które będą odpowiednio dopasowane do stylu i warunków.

 

Niektóre z kwiatów które najlepiej nadają się jako kwiaty w pudełku to:

  • Petunia – kwiat, który wnosi żywe kolory, gdyż jest dostępny w barwach takich jak pastelowy róż, czerwony, fioletowy, niebieski i wiele innych.
  • Róże – ponadczasowy wybór dostępny w dowolnych kolorach.

 

Pudełka do bukietów kwiatowych

Jeśli chodzi o wybór pudełka – podobnie jak kwiatów i tutaj istnieje wiele stylów i wzorów do wyboru, w tym drewniane pojemniki, platerowane warianty i opcje przypominające klasyczne donice.

Ważne jest, aby wybrać styl, który będzie pasował do domu lub ogrodu, w którym chcesz takie pudełko umieścić. Ważne jest również, by wybrać pudełko w odpowiednim rozmiarze.

Aby wnieść więcej życia i kolorów – wybierz pudełka i kwiaty w różnych odcieniach. Jednakże, pamiętaj, że po połączeniu powinny dobrze wyglądać, liczy się efekt końcowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *