Flower boxy vs. Kwiaty w wazonie – co jest lepsze?

Flower boxy zdobywają coraz większą popularność. Każda kwiaciarnia online chce je mieć, a klienci składają coraz więcej zamówień na temat takich aranżacji florystycznych. Czy wobec tego nie ma już miejsca na klasyczne kwiaty wazonowe? Spójrzmy zatem bliżej na kwestię zalet i wad obu rozwiązań.

 

 

Flowerbox – zalety:

 

  • Przenośność (transport kwiatów w pudełkach jest nieporównywalnie wygodniejsze do kwiatów w wazonie).
  • Świeżość (kwiaty w pudełku dłużej zachowują świeżość – krótsze łodygi pomagają lepiej nawodnić każdy pojedynczy kwiat).
  • Efekt niespodzianki (W momencie otwarcia pudełka – piękne kwiaty rozgrzeją serce każdego. Zdecydowanie można bardziej zaskoczyć ukochaną osobę obdarowując ją takimi kwiatami, niż wręczając klasyczny bukiet).

 

Co więcej, flower box może być przechowywany w lodówce, aby jeszcze bardziej wydłużyć świeżość kwiatów. Jakieś minusy? Chyba jedynie bardzie ograniczony wybór kwiatów, które nadają się do umieszczenia w boxach i to, że nie można nimi ozdobić przestrzeni w ten sam sposób, co za pomocą wazonu.

 

Kwiaty w wazonie – zalety

Bukiet w wazonie może być wykonany w dowolnych rozmiarach i niemalże z dowolnych kwiatów, dlatego ozdabia przestrzeń jak żadna inna dekoracja.

 

Minusy? Transport bukietu lub układanie kwiatów w wazonie może być bardzo kłopotliwe i zdecydowanie o wiele krótsza żywotność kwiatów niż w przypadku flower boxów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *