Sposób na świeży bukiet bez względu na porę? Flowerbox!

Dlaczego niektórzy wybierają podarowanie słodkości zamiast kwiatów (choć te drugie są bardziej eleganckie)? Do tej pory było tak, że pudełko czekoladek można było kupić nawet dużo wcześniej i przechowywać je w domu, dopóki nie przyjdzie czas na wręczenie przy wyjątkowej okazji. Ale tego samego nie można było robić z kwiatami. Trzeba było spieszyć się do kwiaciarni w ostatniej chwili, ponieważ jeśli kupowało się bukiety kwiatowe zbyt wcześnie, mogły już nie wyglądać świeżo do czasu, kiedy były faktycznie potrzebne. Nie istniał żaden sposób na to, ale potem pojawił się flower box.

Czym jest flowerbox?

Dzięki takim aranżacjom kwiatowym można zamówić je z wyprzedzeniem i przechowywać w domu, aż przyjdzie czas na ich wręczenie. Później, kiedy zajdzie taka potrzeba, po prostu wystarczy wziąć je ze sobą – piękne i świeże i udać się do solenizanta czy jubilata.

Jeśli zamówisz je z kwiaciarni internetowej zyskasz jeszcze więcej czasu! Nie musisz już martwić się o to, że szef prosi Cię o pozostanie po godzinach i nie zdążysz skoczyć po świeże kwiaty. Masz napięty grafik? Żaden problem, są przecież wiecznie przepięknie wyglądające kwiaty w pudełku!

Flowerboxy – jak się je tworzy?

Procedura typowego projektu pudełka pełnego kwiatów wygląda następująco:

 

  • wycinanie łodyg,
  • dodawanie odżywek,
  • usuwanie niechcianych liści i …
  • pilnowanie cierni!

 

To dużo pracy, zanim dotrzesz do zabawnej części kreatywnej, dlatego lepiej nie robić tego samego i zamówić pudełka kwiatowe u florysty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *